PERAKENDE ÇÖZÜMLERİ; TOSHIBA ÜRÜN GRUBU

Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazlar (YNÖKC), hem fiş, hem de belge düzenleyen çift istasyonlu yazıcısı ile perakende ortamları için ideal ve üstün performansa sahip yeni nesil yazar kasalardır. Olağanüstü baskı hızı ve yeni nesil yazarkasa gereksinimlerine uygun tasarımları ile işinizi kesintisiz ve daha hızlı yapmanızı sağlar.

TOSHIBA - Sistem 7

Perakendeciler, müşteri taleplerini karşılayan yeni tüketici odaklı teknolojilere geçiş yaparak hem müşterilerin büyümekte olan beklentilerini her daim karşılayabiliyor hem de mağazadaki iş hacmini yükseltip operasyonel verimliliği artırıyorlar. Başarısı kanıtlanmış CHEC yazılımımız ile desteklenen Toshiba Kasiyersiz Kasa Sistemi 7, perakendecilere müşterileri için hızlı ve kolay ödeme deneyimi sunma imkânı tanıyan yeni nesil self servis platformudur.

Yeniden tasarlanan self servis platformu, üç form faktörü (nakit geri dönüşümü, nakitsiz ve kiosk) barındıran yenilikçi bir tasarımla perakendecilerin müşteri, zemin alanı ve operasyonel ihtiyaçlara göre müşteriyle doğrudan temas eden noktaları şekillendirmelerini sağlayarak mağazada daha fazla kişiselleştirilmiş deneyim sunuyor. Sistem 7'nin tasarımı, yatırımın korunması, güvenilirlik, güvenlik ve uyum standartlarına odaklanmayı sağlar.

Kasiyersiz Kasa

Yenilikçi kasiyersiz kasa sistemi, müşteriler için hızlı ve kolay anlaşılır bir deneyim yaratılması için tasarlandı.

Üst Düzey Kullanışlılık

Geliştirilmiş ergonomik tasarım, işlemleri hızlandırır, müşteri memnuniyeti ve bağlılığının artırılmasını sağlar.

Hızlı Satış İşlemi

Tüm çevrebirim aksamları, kullanımı kolay, merkezi, tezgah üstü bir konumda yer alır; bu da işlemin hızını artırır.

Mağazanızdaki En Karlı Yatırım

Yeni Toshiba Kasiyersiz Kasa, müşteri ve perakendeci için artırılmış avantajlar sunar.

Uzaktan Servis Verilebilirlik

Bu özellik sayesinde, ürünleri arka arkaya yerleştirmeniz sağlanır, kısıtlı perakende ortamlarında daha az yer kaplar.

Daha Fazla Denetim

Nakit para ünitesiz yeni modeller, nakit ödeme kullanılmadan gerçekleştirilen işlemlere yönelik artan talebi karşılar.

TOSHIBA 4610-2NF

Yeni Nesil Gereksinimlerine Uygun Yeni Tasarım.

 • Toshiba 4610-2NF Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazı (YNÖKC), hem fiş, hem de belge düzenleyen çift istasyonlu yazıcısı ile perakende ortamları için ideal ve üstün performansa sahip yeni nesil yazarkasadır.
 • Olağanüstü baskı hızı ve yeni nesil yazarkasa gereksinimlerine uygun tasarımı ile işinizi kesintisiz ve daha hızlı yapmanızı sağlar.
 • Mağaza/market ortamlarının çalışma koşullarına uygun Toshiba 4610-2NF YNÖKC , dayanıklığı kanıtlanmış yüksek güvenirlikli yazıcısı, programlanabilir 67 tuşlu POS klavyesi ve çift yüzlü ekranı ile ödeme noktanızda dağınık düzende kullanım seçeneği de sunmaktadır.
 • Uzun ömürlü Toshiba 4610-2NF YNÖKC, hızlı bir ödeme noktası olmanın yanında, mağazanızda müşteri memnuniyetinizi artırıcı, müşteri ilişkileri noktanız olacaktır.
 • Sahip olduğu çift istasyonlu üstün performanslı yazıcı sayesinde hem fiş hem de fatura düzenleyebilmektedir.

TOSHIBA TCx300

Perakende sektörünün küçük devi.

 • Küçük boyutlu ve çevre dostu tasarımıyla perakende sektörünün küçük devi olan TOSHIBA TCx300 Serisi, kısa zamanda yüksek yatırım geri dönüşü elde etmek isteyenler için benzersiz POS sistemidir. Doğada %100 çözünebilen tasarımı çevreyi korurken, Intel Celeron® mobil işlemcisi ve derin uyku modu sayesinde enerji tasarrufu sağlayarak giderlerinizi düşürür.
 • TOSHIBA TCx300 Serisi, tasarımıyla çok daha az yer kaplarken, tornavida kullanmadan takılıp-çıkarılabilme özelliğiyle kullanım ve onarım kolaylığı sağlar. Yüksek teknolojisi sayesinde TOSHIBA TCx300 Serisi, işletmenizin ihtiyaç duyduğu gerçek bir uzmandır.
 • Daha az maliyet, daha küçük yer ihtiyacı, daha az enerji. TOSHIBA TCx300 Serisi ile hem bütçenizi koruyun, hem çevrenizi!

TOSHIBA SurePOS 500

Zarif tasarım, yüksek performans.

 • TOSHIBA SurePOS 500 Serisi, teknolojinin tasarımla buluştuğu noktada işletmenizin artan ihtiyaçları için geliştirilen mükemmel bir POS sistemidir.
 • Konuk ağırlama, mağazacılık gibi hizmet sektörleri için daha gösterişli ve daha ince olarak yeniden özel olarak tasarlanan ve Toshiba 4610-2NF Ödeme Kaydedici Cihazı (ÖKC) ile birlikte çalışan TOSHIBA SurePOS 500 Serisi, Uzaktan Yönetim Aracı (RMA) sayesinde belirli bir ana merkezden kolayca görüntülenip yönetilebilir.
 • Teknolojinin tasarımla buluştuğu noktada işletmenizin artan ihtiyaçları için geliştirilen mükemmel bir POS sistemidir. Yüksek parlaklığa sahip IR dokunmatik ekranıylakullanım kolaylığı ve hız sunan Toshiba SurePOS 500 Serisi, ısı ve neme dayanıklılığı, yüksek kapasitesi, kullanım kolaylığıyla uzun ömürlü benzersiz POS sistemidir.

TOSHIBA TCx700

Mağazanızın satış noktasında ihtiyaç duyduğu gerçek bir uzman.

 • Dünya liderinden, benzersiz performans: Yıllar boyunca sorunsuz ve güvenle kullanabilmeniz için tasarlanan TOSHIBA TCx700 Serisi, uzun ömrüyle işletmenizin bütçesine katkıda bulunurken, çevre dostu enerji kullanımı sayesinde de doğayı korumanıza katkı sağlar.
 • TOSHIBA TCx700 Serisi, Solid State Drive (SSD) seçeneği ile hız performansı, kullanılabilirliğin ve güvenilirliğin artırılmasına yardımcı olur. Tornavida kullanmadan takılıp - çıkarılabilme özelliği sayesinde ise benzersiz bir kullanım ve onarım kolaylığı sağlar. Tasarım ve performansın kusursuz bileşimi TOSHIBA TCx700 Serisi ile işletmeniz güvenilir ellerde!

TOSHIBA TCx800

Hepsi bir arada ayarlanabilir POS platformu.

 • Toshiba'nın en son yenilikçi ürünü olan TCx™ 800 hepsi bir arada POS platformu, perakendecilerin müşterilerine daha hızlı ve daha keyifli deneyimleri kolayca sunmasını sağlıyor.
 • Satış noktası (POS) sistemi, kiosk veya self servis birimi olarak kesintisiz hizmet verebilen TCx 800 POS platformu, güçlü performans ile olağanüstü güvenilirliği bir arada sunuyor.
 • Perakendecilerin, değişen perakende ortamları ve hızla farklılaşan tüketici beklentilerine paralel olarak sundukları mağaza içi deneyimlerini geliştirmesi gerekiyor. Toshiba'nın en son yenilikçi ürünü olan TCx™ 800 hepsi bir arada POS platformu, perakendecilerin müşterilerine daha hızlı ve daha keyifli deneyimleri kolayca sunmasını sağlıyor. Satış noktası (POS) sistemi, kiosk veya self servis birimi olarak kesintisiz hizmet verebilen TCx 800 POS platformu, güçlü performans ile olağanüstü güvenilirliği bir arada sunuyor. Hepsi bir arada olan bu sistem, değişen ve gelişen iş ihtiyaçlarınızı desteklemek için mağazada herhangi bir yere konumlandırılabilen ve her yönüyle entegre edilebilen bir tasarımda sunuluyor.

TOSHIBA TCxWave

Benzersiz tasarımı ve kullanım kolaylığı.

 • Toshiba TCxWave perakendecilere mağazalarında birden çok amaç için tek platform kullanma özgürlüğü tanıyan bir perakende sistemidir.
 • Ödüllü sektörel tasarımcılar tarafından geliştirilen göz alıcı görüntüsü sayesinde artık POS cihazınızı mağazanızın arkalarına gizlemek zorunda kalmayacaksınız.
 • Çok yönlü yapılandırma özelliği, kusursuz bir marka görüntüsü ve müşteri deneyimi sağlar. Mağaza ortamında POS, selfservis veya kiosk donanımı olarak kullanılabilir. Parlamayı önleyen ekran koruması, en zorlu ortamlarda dahi üstün performans anlamına gelir. Perakende için güçlendirilmiş tasarımı ve ayanıklılığı iş açısından kritik mağaza ortamlarında güvenilirlik sağlar. Kullanımı kolay ve kısa sürede öğrenilebilen dokunmatik teknolojisi, üretkenliği en üst düzeye çıkartır. Çoklu dokunma özelliği ile akıllı telefonlar kadar kolayca kullanılabilir. Kart okuyucudan sağ/sol el ile kart geçirebilme, olası görüş açılarında ve yüksekliklerde en üst düzeyde ekran kullanım esnekliği kişiler için avantajlı olan özellikleri arasındadır.

TOSHIBA T10

Küçük Ölçekli Hepsi Bir Arada Platform ile Mükemmel Alışveriş Deneyimi

 • Toshiba T10, çalışma şeklinize göre tasarlanmış ve ihtiyacınız olan özellikler düşünülerek üretilmiştir.
 • Toshiba T10'un benzersiz küçük form faktörüne sahip tasarımı, en küçük ödeme alanlarına bile kolayca sığarak perakende alanında yer kaplamaz.
 • Kolayca ayarlanabilen ve katlanarak rahat bir kullanım sağlayan ana ekran, sanal bir satış asistanına dönüşerek müşterileri karşılayan bağımsız bir cihaz olarak kullanılabilir.
 • Perakende sektörü hızla geliştiği için teknolojinin de aynı hızda dönüşmesi gerekiyor. Perakendeciler, devamlı olarak işlemleri optimize eden ve mağaza çalışanlarına güç veren ürün ve hizmetlerle müşterilerini memnun etmenin yeni yollarını arıyor. Toshiba T10 Hepsi Bir Arada POS sistemi, tam da bu nedenle perakende satış için optimize edildi. Çeviklik, esneklik ve güvenilirlik için tasarlanan bu POS sistemi, perakendeciler ve tüketici taleplerine göre ölçeklenebilir. Sonuç olarak bütçesini düşünerek hareket eden işletmeler için değer, performans ve tarzın mükemmel birleşimini sunar.

POS YAZILIMI | GENIUS OPEN

İşletmenizde güvenilir ve akıllı bir iş ortağı arıyorsanız, GeniusOpen’la tanışın

 • Genius Open, POS A.Ş. tarafından geliştirilen üçüncü nesil satış noktası uygulamasıdır. Genius Open, önceki nesil Genius ürünlerinde de olduğu gibi, parakende sektörünün temel özelliklerine sahip olduğu satış noktasındaki en büyük yardımcınızdır. Sahip olduğu temel satış özellikleri ve gelişmiş kampanya özellikleri yanında sizleri, mağazalarda iş maliyetini azaltan, güvenliği artıran merkezi yönetim alt yapısı, ileri seviye kampanya yönetimi ve diğer birçok yeni teknoloji ile tanıştırmaktadır.
 • Bir bakışta Genius Open
 • GeniusOpen, yeni teknolojilerinin sağladığı avantajları kullanarak perakendecinin rekabetçi ortamda esnekliğini artıran , anında ve hızlı karar vermesine olanak sağlayacak interaktif bir satış sistemidir. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren ve her büyüklükteki perakendici için dizayn edilmiş GeniusOpen, büyürken yatırımınızı korumanızı sağlar. Kasiyer eğitiminin süresi ve maliyetini azaltan Grafik kasiyer ekranı (Opsiyonel Dokunmatik)
 • Kalıcı müşteri kazanımı sağlayan müşteriye özel dizayn edilebilir kampanyalar ve otomatik iade Satış arttırma, tedarikçi takibi, kasiyer performans yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimine yönelik “veri madenciliği” için bilgiye dönüştürülebilir gelişmiş satış dosyası. İade Yönetimi (İndirim, kupon, puan vb.)
 • Merkezi Yönetim Desteği
 • GeniusOpen ‘ın merkezi yönetimi sayesinde, perakendeci tüm lokasyonlarını merkezinden izleme, lokasyon bazında hızlı ve doğru kararlar alma imkanına sahip olur. GeniusOpen perakendeciye aldığı bu kararları yine merkezden lokasyon bazında uygulatma ve yönetme ayrıcalığını sunar.
 • Verimliliği Artıran Tasarım
 • Gelişmiş kampanya yönetimi, interaktif ve otomatik satış fonksiyonları ile işletmenizin müşteri memnuniyetini artırırken verimlilik ve karlılğınızı kontrol edebilmenizi sağlar.
 • Teknoloji ve perakendeciliğin birleşimi
 • GeniusOpen, yeni teknolojilerinin sağladığı avantajlarla perakendecilik uygulamalarını birleştirerek, perakendecinin esnek, anında ve rekabetçi bir ortamda hızlı karar vermesine olanak sağlayacak yeni nesil bir satış sistemidir.
 • Her büyüklükteki perakendeciye uygun dizayn
 • Farklı sektörlerde faaliyet gösteren ve her büyüklükteki perakendeciye uygun dizayn edilmiş GeniusOpen, işletmeniz büyürken yatırımınızı korumanızı sağlar.

POS YAZILIMI | GENIUS 2

Sizinle birlikte büyüyen uygulama

 • POS A.Ş’nin perakende sektörüne sunduğu en önemli çözümlerinden biri, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak, sağlam bir alt yapıyla piyasaya sunmuş olduğu Genius’tur.Genius perakende işletmelerinin tüm fonksiyonlarına yanıt verebilecek kapasitede, mali onaylı ve yüksek performanslı bir yazılım paketidir, zengin fonksiyonları ile her ölçekte perakendeciye uygundur. Kolay mağaza yönetimi, gelişmiş veri yapısı , on-line ve off-line çalışabilmesi , güvenlik özellikleri, gelişmiş promosyon ve kampanya desteği , kupon-çek ve müşteri kartı modülleri en önemli özelllikleridir.
 • Temel modülleri;
 • POS cihazı üzerinde çalışan satış programı Genius POS
 • Mağaza Yönetim, Mutabakat, raporlama gibi işlevleri gerçekleştiren GeniusOffice
 • Merkezi Yönetim modülü
 • Kampanyalarınız yaratmanızı ve yönetmenizi sağlayan Modülü Genius Promosyon
 • Müşterilerinizi yönetmenizi sağlayan Her türlü CRM sistemi ile entegre çalışan Müşteri & Puan modülü