SEKTÖREL YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Perakende satış noktalarının belkemiği olan satış noktası terminalleri ile (POS`larla) arka ofisin konuşabilmesini sağlayan, terazi, fiyatgör vs. gibi mağaza ekipmanları ile haberleşen, arka ticari işletmenin faaliyetlerine ilişkin tüm soruları yanıtlayabilen, entegre yapısı ile ürün ailesinin diğer elemanları ile birlikte çalışan yazılımlar.

DENET CRM | Müşteri İlişkileri Yönetim Paketi

POS Yazar Kasalı İşletmeler İçin

Denet CRM programı, müşteri ilişkileri yönetimi amacıyla geliştirdiğimiz müşteri takibi ve ödüllendirilmesine yönelik yazılım ürünümüzdür. Yazarkasalara entegre çalışır. Müşteri kartlı satışların takibiyle, müşteri alişkanlıklarının ve sadakatinin takibine yönelik raporlar üretir ve alışverişleri ödüllendirir. Denet CRM programı aşağıdaki bölümlerden oluşmaktadır:

 • Müşteri Kayıtları ve Tanımlamalar
  Sadakat kartı dağıtımı yapılacak müşteri kayıtlarının ve Genel tanımlamaların yapıldığı bölümdür. Meslek, Hobi, Takım, Eğitim gibi bilgilerin kaydı yapılarak bu değerlere göre analiz ve promosyonlar yapma imkanı sağlanmaktadır. Yapılan müşteri kayıtları kasa sisteminize aktarılarak kasalarda müşteri bilgilerinin kullanılması sağlanmaktadır.
 • Denet CRM Puan Promosyonu
  Denet CRM programı ile birlikte kullanılan Puan promosyonu bölümü sadık müşterilerin alışkanlıklarını değerlendirmek amacıyla kullanılan bölümdür. Müşterilere kasada verilen anlık promosyonlar yanında puan biriktirmesini sağlayarak sadakat sağlanması amaçlanmaktadır. Diğer uygulamalardan farklı olarak aynı anda birden fazla puan tanımı yaparak bu puanlar karşılığında farklı hediye kuponları veya hediye çekleri üreterek müşterilerin ödüllendirilmesi sağlanabilmektedir. Bunun yanında hediye verme sırasında müşteri bilgilerinin tamamlanması sağlanarak, analizler için gerekli bilgi yogunluguna ulaşılması sağlanmaktadır.
 • Firma Alışveriş Çeki Uygulamaları
  Özellikle Ramazan ayı gibi özel dönemlerde kumanya paketi vermek yerine firmaların çalışanlarına veya sosyal sorumluluk projeleri kapsamında ihtiyaç sahiplerine dağıtabilecekleri Alışveriş çeklerinin hazırlanması için oluşturulmuş bölümdür. Böylece, Alışveriş çeklerinin daha güvenilir bir şekilde kullanılmasını sağlamak mümkündür. Böylece hem verilen çeklerin daha güvenilir sekilde harcanmasi saglanmakta hem de yapilan alışverişlerin takibi mümkün olabilmektedir.
 • Çekilis İslemleri
  Kasada uygulanan promosyona destek olarak, çekiliş numarası üretilerek, müşterilerin alışverişleri karşılığında kupon doldurmaksızın düzenleyeceğiniz çekilişlere katılmasını sağlamak amacıyla hazırlanmış bölümdür. Böylece müşterileriniz kolayca çekilişlere katılabilmektedir. Bunun yanında alınacak çekiliş listesi ile Milli Piyango idaresine başvuru hızlandırılarak çekiliş için harcanacak iş gücü minimum düzeye indirilmektedir.
 • Raporlar
  CRM uygulamasının en önemli ayağını oluşturan raporlarla, Firmanızın genel durumunun takibi yanında, müşterilerin gruplanarak ürün tercihleri ve alışveriş alışkanlıkları analiz edilebilmektedir. Müşteri sadakat raporları ile müşterilerin RFM (Güncellik – Sıklık – Para değerleri) indeksleri ile değerlendirmesi yapılarak sadık müşterilerin ayrıca ödüllendirilmesi sağlanabileceği gibi, sadakati azalmış müşterilerle birebir ilişki kurularak bunun sebebi araştırılıp giderilmesi sağlanabilmektedir. Denet CRM programı; bu amaçlarla kullanılabileceğini 30 kadar raporla birlikte hazır olarak gelmektedir. İstenirse değisik raporlama araçlarıyla kendi raporlarınızı oluşturabileceğiniz bir veritabanına da erişme imkanınız bulunmaktadır.

Yukarıda açıklamaya çalıştığımız gibi programımız, Kasa sistemi ile haberleşip müşterilerinizi müşterilerinize anında hediyeler sunabileceği gibi, puan uygulaması ile sadakatini ödüllendirmeniz ve takip edebileceğiniz raporlar almak mümkündür. Kiosk uygulamamızla entegre çalışan yazilimimizla, kiosk üzerinden dogrudan müsterilerinizle etkilesime girmeniz de mümkün olabilmektedir.

Mikro | Jump

Kontrollü Büyümek İsteyen Her KOBİ’ye Mikro Jump Lazım!

Mikro Jump ile hangi sektörde olursanız olun tüm süreçlerinizi tek bir program ile uçtan uca yönetebilirsiniz. Üstelik siz işlerinizi büyütürken ticari yazılımınız da sizinle birlikte büyür. Siz de KOBİ olarak kontrolü büyümek, rekabette öne çıkmak istiyorsanız Mikro Jump ürünü tam da size göre.

 • Stok giriş-çıkış hareketlerini takip ederek, stok envanterlerini yönetip hatalı satın almaların önüne geçebilir, depolarınızı etkin yönetebilirsiniz.
 • Potansiyel müşterilerinizi ve müşterilerinin bilgilerini kayıt altına alarak tekliften siparişe kadar etkin müşteri ve satış yönetimi yapabilirsiniz.
 • Masraflarınızı detaylı analiz ederek giderlerinizi kontrol altına alabilir, önceden planlayabilir, karlılığınızı artırabilirsiniz.
 • Hizmet sektöründe faaliyet gösteriyorsanız giderlerinizi proje bazlı kayıt altına alıp belgelendirebilir ve proje karlılığını da izleyebilirsiniz.
 • Etkin bakiye yönetimi ile bakiye yaşlandırma, adat hesaplaması yapıp, tahsilat analizi özelliği ile zamanında ve doğru tahsilat yaparak nakit akışlarınızı daha verimli yönetebilirsiniz.
 • Bankalarla bilgi alışverişi özelliği ile finans operasyonlarınızı daha kolay ve hızlı yürütebilirsiniz.
 • E-Devlet uygulamalarına kolaylıkla entegre olabilir, kâğıttan dijitale geçiş yaparak maliyet avantajı sağlayabilirsiniz.
 • İthalat veya ihracat yapıyorsanız tüm süreçlerinizi tek bir program üzerinden verimli bir şekilde uçtan uca gerçekleştirebilirsiniz

Mikro | Fly

Mikro Fly ile Verimliliğinizi ve Karlılığınızı Artırın.

Siz de iş süreçlerini verimli ve karlı bir şekilde yönetmek, zamandan ve maliyetten tasarruf etmek, analizler ve veriler ışığında doğru kararlar alıp rekabette öne çıkmak, en büyük olmak istiyorsanız Mikro Fly tam size göre.

 • Mikro Fly ile tüm iş süreçlerinizi tek bir platform üzerinden uçtan uca yönetebilir, faaliyet gösterdiğiniz sektörün ihtiyaçlarına göre kolaylıkla özelleştirebilir ve hızlıca canlı kullanıma geçebilirsiniz.
 • E-Devlet uygulamalarının tek bir çatı altında entegre edilebildiği Mikro Fly’da Mikro Asistan Güncelleme Hizmeti ile de mevzuat değişikliklerine kolayca adapte olursunuz.
 • Ayrıca Mikro Fly ile para, iş gücü ve ekipman gibi her türlü kaynağınızı kolaylıkla planlayıp, iş süreçlerinin kontrolünü kolayca sağlayabilirsiniz.
 • İhtiyaçlara uygun şekilde özelleştirilebilir.
 • İşletme yönetimi çözümleri ile işletme büyüdükçe ürüne ek fonksiyonlar eklenebilir.
 • Perakende, akaryakıt, iş makinesi kiralama ve dayanıklı tüketim malları sektörlerinin ihtiyaçlarına göre çözümler ürüne eklenebilir.
 • E-Dönüşüm çözümleri ile e-Devlet uygulamalarına kolay geçiş yapılabilir.
 • Entegrasyon çözümleri ile işletmenin kullandığı diğer ticari yazılımlar ile kolay entegrasyon sağlanabilir.
 • İleri seviye üretim yönetimi çözümü sayesinde de üretim planlama ve izleme, üretim rota planlama, tarih bazında tedarik planlama ve izleme, sonlu kapasite kaynak planlama ve fiili maliyetlendirme yetenekleri ile üretim takibinizi en ince ayrıntısına kadar yapabilirsiniz.

Ara Ofis Uygulamaları | PosBack

Mağazalar arası veri iletişimi ve gündelik rutinler hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Bu içerik yenilenmektedir.

Özel Yazılım Çözümleri

Arayın, projenizi birlikte geliştirelim.

Gerek Pos yazarkasalara entegre olarak, gerek bağımsız olarak yazılımları ile Denker, perakende, toptan satış yapan KOBİ ve AVM lerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır.