HP PERAKENDE ÇÖZÜMLERİ

YENİLİKÇİ PERAKENDE ÇÖZÜMLERİ; HP ENGAGE SERİSİ

Günümüzün perakende ve konaklama işletmeleri, çalışanları güçlendiren ve müşterilerin ilgisini çeken teknoloji çözümlerine ihtiyaç duyuyor. Müşterilerinizi memnun etmek ve gelir potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanan HP Engage ürün ailesini sunmaktan gurur duyuyoruz. Intel® Core™ işlemcilerle desteklenen HP Engage ürün ailesi.

Modüler Yapı

İhtiyaçlar doğrultusunda istenilen bileşenler seçilerek işletme ihtiyaçlarını karşılayabilir konfigürasyonlar oluşturabilme.

Tasarım

Kompakt ve az yer kaplayan yapısı sayesinde kullanım alanında minimum yer kaplayarak maksimum çalışma alanı sağlar. Şık tarsarımı sayesinde mağazanızın güzelliğini tamamlar.

Fonksiyonel Yapı

180⁰ yatay dönebilir ekranı sayesinde 2. bir ekrana gerek kalmadan müşteri ile çift taraflı kullanılabilme. Vesa ile kullanabilme. (Stantsız model)

Entegre Donanımlar

Ekrana entegre müşteri ekranı ve Manyetik kart okuyucusu, Gövdeye entegre yazıcısı sayesinde çalışma ortamınızdaki kablo ve donanım karmaşasını ortadan kaldırır.

Performans

7. Jenerasyon Intel® işlemci seçenekleri sayesinde zorlu çalışma ortamınızda hızlıca satışlarınızı yapmanıza olanak sağlar. (Celeron®, Core™ i3, Core™ i5)

Gelişmiş Çevre Birimleri

Minimal az yer kaplayan, (Yazıcı, Okuyucu, Dahili ve harici Müşteri ekranı, Parmak izi okuyucu) çevre birimleriyle çalışma ortamınızdaki ihtiyaçlarınızı karşılar.

Ekran

12.3" 1920X1080 Full HD Diyagonal WUXGA + IPS eDP LED Corning® Gorilla® Glass 4 dokunmatik ekranı sayesinde zorlu çalışma ortamınıza uyum sağlar.

Batarya

Üstün batarya performansıyla tam şarjla 13 saate kadar çalışabilme. Hızlı şarj özelliği ile yarım saatte %50’ye varan (Stand-by modunda) şarj performansı.

Fonksiyonel Yapı

Stant’dan ayrılabilir ekranı ile mobil kullanım imkanı. Stant üzerinde 180⁰ yatay dönebilir ekran ile 2. bir ekrana gerek kalmadan müşteri ile çift taraflı kullanılabilme.

Entegre Donanımlar

Ön ve arka kamera, Barkod ve Parmak izi okuyucu, gövdeye entegre yazıcısı sayesinde çalışma ortamınızdaki kablo ve donanım karmaşasını ortadan kaldırır.

Performans

7. Jenerasyon Intel® işlemci seçenekleri sayesinde zorlu çalışma ortamınızda hızlıca işlerinizi yapmanıza olanak sağlar.

Gelişmiş Çevre Birimleri

Minimal az yer kaplayan, (Termal yazıcı, Barkod okuyucu, Müşteri ekranı) çevre birimleri sayesinde çalışma ortamınızdaki ihtiyaçlarınızı karşılar.

Ekran

14" diagonal Full HD 1920X1080 Projected Capacitive dayanıklı dokunmatik ekranıyla zorlu çalışma ortamlarında sorunsuzca kullanılabilir.

Tasarım

Kompakt ve az yer kaplayan yapısı sayesinde kullanım alanında minimum yer kaplayarak maksimum çalışma alanı sağlar. Şık tarsarımı sayesinde mağazanızın güzelliğini tamamlar.

Fonksiyonel Yapı

Çift yönlü kullanıma olanak sağlayan dahice tasarımı sayesinde 2. bir ekrana gerek kalmadan müşteri ile çift taraflı kullanabilme imkanı.

Entegre Donanımlar

Manyetik kart ve NFC okuyucu, Ön kamera, Kamera tabanlı barkod okuyucusu sayesinde çalışma ortamınızdaki kablo ve donanım karmaşasını ortadan kaldırır.

Performans

Android™ işletim sistemi ve çok çekirdekli Qualcomm® Snapdragon işlemcisiyle yoğun çalışma ortamınızda işlerinizi hızlıca yapmanıza olanak sağlar.

Gelişmiş Çevre Birimleri

Minimal az yer kaplayan, (Termal yazıcı, Barkod okuyucu, Müşteri ekranı) çevre birimleri sayesinde çalışma ortamınızdaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.